Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Përfshihet nga flakët nënstacioni i energjisë në Bradadesh, zjarri shumë pranë me godinën e paraburgimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënstacioni i energjisë elektrike në Bradadesh është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se forcat zjarrfikëse mbërritën në vendin e ngjarjes dhe ndërhynë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve. Ndonëse shumë pranë me paraburgimin flakët nuk rrezikojnë godinën.

albsig

Paraprakisht dyshohet se shkak i rënies së zjarrit është bërë një transformator që shërben për furnizim me energji elektrike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img