Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Përfshihet nga flakët ndërtesa ku jeton Albin Kurti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ndërtesë është përsfhirë nga flakët pak minuta më parë në prishtinë. Sakaq, mediat kosovare bëjnë me dije së në pallatin që ka rënë zjarri jeton edhe Albin Kurti.

Në vendgjarja kanë mbërritur menjëherë ekipet e zjarrfikësve të cilët po nxjerrin banorët nga ndërtesa si dhe po neutralizojnë flakët.

 

Më shumë
spot_img
spot_img