Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Përfshihet nga flakët mjeti “Peugeot” në autostradën Tiranë-Elbasan, shkak dyshohet një defekt teknik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan, pranë fshatit Dopaj.

Mësohet se mjeti tip “Peugeot” ka marrë flakë në momentin e daljes nga tuneli në drejtim të Elbasanit.

albsig

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Shkak për rënien e zjarrit në mjet dyshohet të jetë bërë një defekt teknik, ndërkohë që zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img