Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët makina tek “Komuna e Parisit” në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

6b27eb6ba2bcc28084552b16fa261ff5

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në Tiranë. 

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në në zonën “Komuna e Parisit”. Siç shihet edhe në foto makina është përfshirë plotësisht nga flakët.

Ende nuk dihen shkaqet nëse flakët kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale. Zjarrëfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë të mundur vënjen në kontroll të flakëve.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img