Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët magazina me bojra në Fier (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f70c1e05431330dc8f101f7a2a08a98

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në një magazinë me bojra në Fier.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë rreth orës 13:30, në zonën e quajtur “Azotiku”, në një magazinë me bojra të marrë me qera nga shtetasi E.H.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Informacioni paraprak:

Sot rreth orës 13:30, në zonën e quajtur “Azotiku”, në një makazinë me bojra të marrë me qera nga shtetasi E.H, ka rënë zjarr.

Nuk ka dëme në njerëz.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe shërbimet e policisë të cilat po bëjnë të mundur shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Screenshot_9.pngScreenshot_10.pngScreenshot_11.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img