Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Përfshihet nga flakët kabina elektrike, qendra historike e Vlorës mbetet në errësirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është përfshirë nga flaka kabina që furnizon me energji elektrike qendrën historike në Vlorë.

Bëhet me dije se është dëgjuar një shpërthim i fortë dhe më pas kabina është përfshirë në flakë.

albsig

Ndërkohë në zonë ka mbërritur zjarrfikësja dhe punonjësit e policies dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img