Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Përfshihet nga flakët hoteli ku rrinin VIP-at, njerëzit hidhen nga ballkonet për të shpëtuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka përfshirë hotelin “Sisu Marbella” në Spanjë, i cili frekuentohet nga njerëz të famshëm.

Një person ka humbur jetën dhe të paktën 10 të tjerë janë dërguar në spital me palgë të rënda pas zjarrit që shpërtheu nw hotelin në Costa Del Sol.

Zjarri ra rreth orës 06:15 të mëngjesit, ndërsa i vdekur mbeti 1 burrë i cili u gjet në dhomën e hotelit të tij, por ende nuk është identifikuar.

Për të shpëtuar nga zjarri, klientët e hotelit u zvarritën nëpër fasadat e drurit të ndërtesës, ndërkohë që policia hidhte ujë mbi fasada në mënyrë që atotë ftoheshin dhe njërëzit të qëndronin aty deri sa të vinin shkallët.

Hoteli me 4 yje është vetëm 5 kilometër nga Marbella dhe është frekuentuar shpesh nga Lauren Goodger, Abi Clarke dhe Lauren Pope.

640-0-5f3fb4a8bcfec-505x400.jpg640-0-5f3fb50d2fb8d-455x400.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img