Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët garazhi i një pallati në Tiranë, zjarrfikësit evakuojnë banorët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Garazhi i një pallati në rrugën “Fadil Deliu”, Tiranë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.

Bëhet me dije se shërbimet e zjarrëfikses dhe shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Bëhet me dije se Policia ka bërë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka pasur të lënduar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati.

Sherbimet e zjarrëfikses dhe sherbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img