Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfshihet nga flakët furra e bukës në Elbasan, rrezikojnë objektet pranë saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një furrë buke është përfshirë ditën e sotme nga flakët në qytetin e Elbasanit.

Bëhet me dije se nga flakë fatmirësisht nuk ka të lënduar, por dëme të mëdha materiale. Flakët e mëdha rrezikojnë edhe objektet ngjitur.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndrësa policia po punon për shkakun e rënjes së zjarrit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img