Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Përfshihet nga flakët “Fast Food-i” në Gjirokastër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një “Fast Food” në pronësi të Agron Meços është përfshirë nga flakët në GJirokastër. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, po rvetëm për dëme materiale.

Shkak për zjarrin mendohet të jetë bërë një defekt në motorin e frigoriferit brenda biznesit. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shurjen e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img