Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, zjarrfikëset në vendin e ngjarjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë është përfshirë  mbrëmjen e sotme nga zjarri në Tiranë.

Bëhet me dije se në rrugën “Hamdi Sina”, ka rënë zjarr në katin e katërt të një banese dhe si pasojë  ka vetëm dëme materiale.

albsig

spring

“Më datë 20.06.2022, në rrugën “Hamdi Sina”, ka rënë zjarr në katin e katërt të një banese dhe si pasojë  ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img