Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët banesa në Lezhë, asfiksohet një person

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2cd13989e87cf2aa87a65ec05a6df305

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Dajç, Lezhë.

Bëhet me dije se një apartament është përfshirë nga flakët. Si pasojë nga tymi që është krijuar është asfiksuar një person.

Ende nuk dihet gjendja e të asfiksuarit.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img