Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfshihet nga flakët banesa në Fushë Krujë, shpëton mrekullisht e moshuara, jetonte e vetme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f1bb6def2154afbba7c61816dd9b24f

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë.

Bëhet me dije se në orën 07:20, në Fushë Krujë, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka rënë zjarr në banesën e shtetases M. S., rreth 80 vjeçe.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëëm dëme materiale.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikësve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

“Më datë 03.03.2021, në orën 07:20, në Fushë Krujë, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka rënë zjarr në banesën e shtetases M. S., rreth 80 vjeçe, nga e cila ka vetëm dëme materiale. Shtetësja M. S., ndodhet në gjëndje të mirë shëndetësore.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikësve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit,” njofton policia.

Screenshot_2.pngScreenshot_5.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img