Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët apartamenti në kat të gjashtë në Tiranë, zjarrfikëset në vendngjarje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një apartament në kat të gjashtë në “rrugën e Dibrës” në Tiranë është ëprfshirë nga flakët.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale, ndërkohë që zjarrfikëset po punojnë për shuarjen e zjarrit.

“Me datë 02.05.2021, në rrugën e Dibrës ka rënë zjarr në katin e 6 të një pallati ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e rënies të zjarrit”, njofton policia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img