Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Përforcohen radhët e bluve, ky është polici më i ri në kryeqytet (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë ditë festash dhe ajo që shohim më shpesh këto ditë është prania e shtuar e punonjësve të Policisë Rrugore detyra e të cilëve, në vigjilje të festave të fundvitit bëhet më e veshtirë për shkak të lëvizjeve të shumta të qytetarëve dhe mjeteve në rrugë.

Dhe mesa duket, misionit të vështirë që kanë rrugorët e kryeqytetit, u është bashkuar edhe nje koleg i veçantë në moshë të vogël, por me pasion të madh për misionin e uniformave blu.

Polici më i ri në radhët e rrugores së kryeqytetit është një fëmijë i ardhur me pushime me familjen e tij në Shqiperi, i cili sot është parë në afërsi të një qendre tregtare në kryeqytet. Ndryshe nga moshatarët e tij, ai ka vendosur tu japë një dorë “kolegëve” në rregullimin e trafikut të rënduar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img