Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Përfitoi nga amnistia për shkak të koronavirusit, babai i dhunshëm vret vajzën e tij 9-vjeçare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi.

Babai i cili vetëm pak ditë kishte që ishte liruar nga burgu ka dhunuar vajzën e tij duke i shkaktuar vdekjen.

Muslum Aslan 33-vjeç, u burgos vitin e kaluar për goditjen me thikë të gruas së tij Rukiye Aslan në Gaziantep, Turqi. Ai u la i lirë javën e kaluar si pjesë e skemës së amnistisë për shkak të koronavirusit.

Sipas ‘Mirror’, të burgosurit u lanë të lirë nga burgjet e Turqisë për të parandaluar përhapjen e koronavirusit në ambientet e mbipopulluara.

33-vjeçari pasi u la i lirë, shkoi në shtëpinë e gruas së tij dhe u përpoq të rrëmbejë tre fëmijët. Por gjatë përleshje Ceylan Aslan u rrah për vdekje nga babai i saj. Vetëm pas disa orësh, 33-vjeçari  u arrestua në një park.

v1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img