Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Përfaqësuesja e PS e entuziazmuar: Fitorja është e jona dhe e gjithë Shqipërisë. Të mbyllim procesin bashkë me PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për deputete e PS-së, Bora Muzhaqi ka dalë në një konferencë për mediat dhe opinionin publik.

Ajo u shpreh e bindur se fitorja është e PS dhe e gjithë Shqipërisë. Muzhaqi falenderoi vëzhguesit dhe numëruesit për punën e tyre duke i inkurajuar që të vazhdojnë procesin pa ndërprerje, bashkë me PD.

Bora Muzhaqi: Qytetarët meritojnë të mësojnë një orë e më parë rezultatin. Jemi dy platforma dhe vizione të ndryshme. Partitë kanë detyrën t’u shërbejnë qytetarëve për nxjerrjen e rezultanteve. Pa humbur asnjë minutë. Shqipëria ka fituar. Një festë demokratike që nuk duhet prishur. Në emër të PS dhe Edi Ramës dua të falenderoj vëzhguesit dhe numëruesit dhe u kërkoj të vazhdojnë të numërojnë deri në fund çdo votë me respekt të plotë të sovranit. Fitorja e PS është shumë e qartë, por fitorja e Shqipërisë duhet të vuloset në angazhim të përbashkët me PD.

Më shumë
spot_img
spot_img