Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Përfaqësuesja e PS apel numëruesve: Tani është momenti juaj! Partia dhe Edi Rama falenderon çdo patronazhist për punën e bërë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për deputete e PS, Bora Muzhaqi ka dalë në një deklaratë për mediat dhe opinionin publik, disa minuta pas mbylljes së procesit të votimit.

Muzhaqi në emër të PS dhe kryetarit Edi Rama ka falenderuar çdo qytetar që ka votuar dhe çdo patronazhist që ka dhënë ndihmën e tij në parti.

Bora Muzhaqi: Faleminderit të gjithëve ju që votuat sot. Ishte një ditë e bukur jo vetëm nga dielli, por edhe sepse patëm një manifestim qytetar nga veriu në jug. Tani është koha e leximit të çdo vote në çdo kuti. Në emër të PS dhe kryetarit Edi Rama, një falenderim i veçantë për patronazhistët dhe koordinatorët elektoralë, faleminderit për punën tuaj. Tani mund ta ndiqni rezultatin nga shtëpia juaj. Tani është momenti i numëruesve dhe vëzhguesve për të numëruar në mënyrë korrekte çdo fletë votimi, kjo është shumë e rëndësishme në këtë moment. Shumë faleminderit edhe një herë qytetarë që sot ushtruat të drejtën e votës.

Më shumë
spot_img
spot_img