Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Përfaqësuesit e SPAK takim me DEA-n amerikane: Rezultati i takimit, bashkëpunim më efektiv

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfaqësuesit e SPAK prej disa ditësh ndodhen në SHBA, ku po zhvillojnë disa talime zyrtare.

Me anë të një postimi në tëitter bëhem me dije se Përfaqësuesit e SPAK dhe kreu i saj, Arben Kraja kanë zhvilluar takime me përfaqësuesit e DEA.

“Përfaqësuesit e SPAK_Albania zhvilluan një takim me përfaqësues të DEA. Rezultati i takimit: bashkëpunim më efektiv, shkëmbim eksperiencash & informacioni me qëllim rritjen e efektivitetit të goditjes së grupeve kriminale që trafikojnë substanca narkotike” thuhet në postim.

Kujtojmë që Kreu i SPAK, Arben Kraja, prokurori i posaçëm, Vladimir Mara dhe Drejtori i BKH, Aida Veizaj ndodhen për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës prej disa dditësh.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img