Perëndimi i diellit në Divjakë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:33 07-07-2015 Perëndimi i diellit në Divjakë

Rrezet e fundit të diellit duke perënduar i japin qiellit një nuancë të kuqërremtë. Plazhi i Divjakës është një nga bukuritë natyrore më mirë të ruajtura në Shqipëri, ku syri i vizitorëve kënaqet duke parë peisazhe të pafundme me gjelbërim, rërë, det, lagunë dhe një mori atraksionesh të tjera. Divjaka  duket fantastike në një mbrëmje perëndimi në fotot e realizuara nga Kevin Haxhiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024093866348267
array(1) { ["section"]=> string(36) "perendimi-i-diellit-ne-divjake-15494" }