Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përdhunuan 15 vjeçaren për 4 muaj, togat e zeza lënë në burg pesë autorët (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për 5 personat të cilët dyshohen se kanë përdhunuar seksualisht një 15 vjeçare në Mirditë.

Bëhet me dije se Gjykata ka vendosur “arrest me burg” për të 5, mes tyre edhe një i mitur.

Personat që janë lënë në burg janë Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 44 vjeç vjeç, Ermal Tarazhi 30 vjeç, Nike Lleshi 44 vjeç dhe i mituri A.Gj 17 vjeç.

Personat në fjalë akuzohen se nën kërcënim kanë përdhunuar 15 vjeçaren për katër muaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img