Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Përdhunuan 15 vjeçaren për 4 muaj, Prokuroria mbyll hetimet për pesë autorët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Lezhës ka mbyllur hetimet për 5 personat të cilët akuzohen për abuzim seksual ndaj një 15-vjeçarje.

Hetimet janë mbyllur për Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 44 vjeç vjeç, Ermal Tarazhi 30 vjeç, Nike Lleshi 44 vjeç dhe i mituri A.Gj 17 vjeç.

Personat në fjalë abuzuan seksualisht për 4 muaj me një 15 vjeçare duke e kërcënuar. Autorët e abzuimit janë nën masën “arrest me burg”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img