Hapësire reklamuese

Aktualitet

Përdhunoi të miturën, arrestohet 18-vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
Përdhunoi të miturën, arrestohet 18-vjeçari  në

Një 18-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur pa dëshirën e saj.

Uniformat blu bëjnë me dije se 18-vjeçari me iniciale K.R është banues në Tufinë. Gjithashtu mësohet se 18-vjeçari ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

“ Shtetasi K. R., 18 vjeç, banues në Tufinë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur, pa dëshirën e saj, si dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij”, njofton Policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese