Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Përdhunoi prej 4 vitesh të miturën, sulmohet kisha ku punonte prifti në Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kisha në të cilën shërbente prifti grek i cili përdhunoi një të mitur, është sulmuar gjatë natës së mbrëmshme. Persona të paidentifikuar kanë hedhur bojë në shenj ëzemërrii në hyrje të kishës në Kato Patisia. 

Përdhunimi i të miturës që në moshën 12-vjeçare për gati 4 vitesh ka tronditur mbarë opinionin në Greqi, i cili kërkon dënim maksimal për 37 vjeçarin. Autori i ngjarjes është prift dhe shërben në një kishë në lagjen Kato Patisia të Athinës.

Ai vetë është prind i tre fëmijëve. 37-vjeçari ka mohuar akuzat, por autoritet thonë se tashmë e kanë konfirmuar autorësinë e tij në përdhunimin e të miturës, ndërkohë që në kompjuterin e tij janë gjetur materiale pornografike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img