Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Përdhunoi gjyshen e tij 90-vjeçare, arrestohet 30-vjeçari në Divjakë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f3b2fd53d3ab2fe0fdb0a219c2b9835

Policia ka arrestua 30-vjeçarin Sajmir Meçani, i cili përdhunoi dhe dhunoi gjyshen e tij 90-vjeçare.

Ngjarjen e ka denoncuar djali i të moshuarës. Sipas tij, i riu ka qenë në gjendje të dehur kur ka bërë aktin e tmerrshëm.

Njoftimi i plotë:

Divjakë/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, njoftohemi se në fshatin Grabian, shtetasi S. M., 36 vjeç, ka ushtruar dhunë fizike ndaj gjyshes së tij, shtetases H. K., 89 vjeçe,  e cila ndodhet në spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë bërë kapjen dhe shoqërimin në Komisariat të shtetasit S. M dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/e-rende-nipi-perdhunon-gjyshen-ne-divjake-djali-i-te-moshuares-kur-erdha-e-gjeta-lakuriq-video-237068

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img