Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përdhunoi dhe la shtatzënë 43-vjeçaren me probleme mendore në Devoll, flet i afërmi i 20-vjeçarit: Nuk ka prova, deklaratat e gruas nuk janë të vërteta (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I afërmi i 20-vjeçarit, i cili përdhunoi dhe la shtatzënë një 43-vjeçare më sëmundje mendore, është shprehur i sigurt se nuk e ka berë këtë kushëriri i tij.

Bilbil Karumi shprehet në një prononcim për mediat se policia e ka arrestuar 20-vjeçarin Klavjo Karuni,  pa prova dhe se deklaratat e 43-vjeçares nuk janë të besueshme.

“E ka arrestuar mbrëmë policia. Askush nga familjarët nuk kanë mundur ta takojnë. I kanë caktuar një avokat kryesisht. Jam i bindur që nuk e ka përdhunuar kushëriri im. 43-vjeçarja është me probleme mendore, nuk janë të besueshme deklaratat e saj.

Ishte djalë i rregullt dhe jetonte vetëm me të ëmën në kushte shumë të vështira. Ishte martuar 2 muaj më parë. Policia e ka arrestuar pa prova. Nuk është bërë analiza e ADN që të vërtetojë atësinë”, shprehet ai.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë është zbardhur mbrëmjen e djeshme, ku 20 vjeçari Klavjo Karuni në Devoll, akuzohet se ka abuzuar seksulaisht me një 43-vjeçare me probleme mendore, e cila pas kontrollit ka rezultuar se është 6 muajshe shtatzënë.

101433100 1134543910249517 4502195039920717824 o 696x696 1
Ky është 20 vjeçari Klavjo Karuni:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img