Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Përdhunoi adoleshenten e dehur, lihet në burg 28-vjeçari shqiptar në Britani (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar nga policia britanike, pasi akuzohet se ka përdhunuar një grua që ishte e dehur.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari Ardit Cela është lënë në burg pasi ka abuzuar seksualisht me një vajzë adoleshente, e cila ishte e dehur.

28-vjeçari kishte përdhunuar një vajzë, e cila ishte e duhur duke fjetur. Ngjarje e cila kishte ndodhur në 2018.

Cela hyri në shtëpinë dhe në dhomën e saj, hoqi rrobat dhe u shtri në shtrat me të, duke e përdhunuar, teksa ajo nuk ishte e vetëdijshme.

Shqiptari kishte mbaruar shkollën për infermieri, por nuk e kishte ushtruar si profesion në Angli, pasi nuk e dinte mirë gjuhën angleze.

Autori Ardit Cela

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img