Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Përdhunimi në Kamëz, e ëma e 20 vjeçarit mohon akuzat, sherr ‘live’ me vëllain e të miturës: Boll ti! Motra ime e zhveshur në krevat me djalin tat

spot_img

Lajme të ngjashëm

fcc19ea4f1571051752decdf091fc463

Një përballje publike ka ndodhur mes vëllait të 15 vjeçares së abuzuar seksualisht në Kamëz me mamanë e njërit prej të rinjve që e ka përdhunuar.

 E ëma e 20 vjeçarit, në emisionin “Me Zemër të Hapur”, ka mohuar akuzat duke thënë se djali i saj me 15 vjeçaren kanë qenë shokë.

Mirëpo, nga ana tjetër vëllai i të miturës ia ka përplasur në fytyrë gruas, duke i përmendur fotot intime të 20 vjeçarit me 15 vjeçaren.

Vëllai: Me prindërit e komshiut 20-vjecar dhe ky ka abuzuar me motrën. U takova në kafe më kërkoi tërheqjen e denoncimit, më thanë ka qënë i dehur..pa vetëdije. Unë i thashë që fotot dhe filmimet si i kanë bërë?

E ëma: “Djali im nuk ka përdhunuar njeri, jam e sëmurë me tension djalin ma ka dënjyer ai (Abasi), ma ka marrë, ma ka dehur i ka dhënë me pi. Nuk kam takat me fol sot, jemi familje e rregullt. Goca vetë ka thënë me Klajdin nuk kam gjë, e kam thjeshtë shok.

Vëllai i 15-vjecares: Boll ti! Motra ime e zhveshur në krevat me djalin tat, më ka ardh foto si thua ti nuk e di, e ka pranuar motra ime që e ka përdhunuar ai, i ka treguar të gjitha.

Më shumë

spot_img