Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Për ty thonë se je gey’, HABIT gazetari shqiptar, fton ‘të dashurin’ në studio dhe e puth (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1680c894a9edd8a79e9f6e711430226b

Gazetari Ronaldo Shkara duket se nuk i ka dalë e keqja me Xhensila Peren e cila iu kundërpërgjigj në emision duke i thënë se “për ty thonë se je gey”.

Teksa ai i tha Peres se “ty të quajnë imorale”, ajo iu përgjigj me të njëjtën monedhë, debat i cili duket se ka vazhduar më tej.

Shkara vendosi që t’i kthejë sërish përgjigje në emision duke thënë: “Meqë vajza na akuzoi se jam gey, unë sot për herë të parë publikisht kam vendosur që në këtë studiu të sjell të dashurin tim”,- tha ai.

Por në studio hyri një vajzë me të cilën bëri një kërcim sensual dhe më pas e puthi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img