Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Për të parën herë, Enca zhvishet nga komplekset dhe tregon si i duket trupi në të vërtetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca është një ndër këngëtaret më të komentuara për linjat bombastike dhe përdorimin e photoshopit në foto duke eleminuar shtesat e padëshiruara.

Këngëtarja duket se ka vendosur t’i flakë tutje komlekset për t’i treguar gjithë botës si duket në të vërtetë trupi i saj pa photoshop.

Së fundmi edhe Enca ka publikuar foto nga plazhi, mjaft e relaksuar por ajo që bie në sy është se për herë të parë këngëtarja duket se nuk ka përdorur filtra.

Fotoja e mësipërme duket mjaft natyrale, pa make-up dhe pfotoshop siç nuk e kemi parë asnjëherë këngëtaren.

 

Më shumë

spot_img