Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Për pushime në Maldive, këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga përditshmëria. Këngëtarja së fundmi ka shkuar në Maldive, për të kaluar pushime dhe relaks, por duket se gjërat nuk kanë shkuar si duhen.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social ka treguar se është sëmurë dhe është në spital.

Në fotografinë e publikuar, shihet e shtrirë në duke marrë sirum, teksa shkruan: “Pushimet në Maldive”.

Nuk dihet se çfarë i ka nodhur Rezartës, por shpresojmë të jetë diçka kalimtare.

Screenshot 8 17

Më shumë

spot_img
spot_img