Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Për një verë ndryshe, në prag të sezonit turistik, nis dezinfektimi i zonave në Vlorë dhe Sarandë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se ka nisur procesi i dezinsektimit të zonave turistike në Vlorë dhe Sarandë.

Ky proces do të shtrihet në ditët në vijim në të gjithë zonat e e identifikuara nga ekspertët e shëndetit publik, për të patur një sezon turistik të sigurt.

“Në Vlorë dhe Sarandë ka nisur procesi i dezinsektimit të zonave turistike, për t’u shtrirë në ditët në vijim në të gjithë zonat e identifikuara nga ekspertët e shëndetit publik, për një sezon turistik të sigurt”, shkruan Manastirliu.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img