Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Për një konflikt të çastit, 42-vjeçari rrëmbeu sëpatën dhe vrau barbarisht shitësin e bananeve në Korçë (DETAJET- EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

82dbf2077b776bb640095787c19b6668

Detaje të reja nga vrasja në afërsi të Pazarit të Vjetër në Korçë.

Për një konflikt të çastit 42- vjeçari Zamir Topi, ka rrëmbyer sëpatën dhe ka qëlluar duke e lënë të vdekur në vend Dashnor Osmanin, 50 vjeç.

Osmani ishte shitës bananesh në qytetin e Korçës por sot i është ndërprerë fatalisht jeta pas konfliktit të krijuar aty për aty.

Pasi e qëlloi me sëpatë autori është larguar menjëherë nga vendngjarja por është kapur direkt nga policia, vetëm pak metra larg pazarit të Korçës.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 28.01.2020, në lagjen nr. 9, në Korçë, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi Zamir Topi, 42 vjeç, banues në fshatin Pocestë, dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin D. O., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Pocestë, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Shërbimet e Policisë kanë reaguar menjëherë ku kanë kapur autorin e dyshuar, të cilin e kanë shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Screenshot_11.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img