Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
3.6kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Për një gardh, zbulohet shkaku i masakrës në Klos

spot_img

Lajme të ngjashëm

26d14d9509cdb4e1961adb97fccaa26b

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e trefishtë në fshatin Xibër të Klosit.

Mësohet se shkak për konfliktin mes dy vëllezërve ka qenë një gardh.

Sali Dakuci ka vrarë me armë zjarri pistoletë kushëririn e parë, Kujtim Dakuci dhe djalin e këtij të fundit Flogert Dakuci.

Pas ekzekutimit të tyre, autori ka vrarë edhe veten. Të tre këta persona kanë mbetur të vdekur dhe trupat e tyre ndodhen në morgun e spitalit të qytetit të Burrelit.

Ndërkohë babë e bir janë nisur me urgjencë drejt spitalit, por për shkak se fshati ndodhej më shumë se një orë larg spitalit, ata nuk kanë mundur të mbijetojnë, duke ndërruar jetë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img