Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Për kë e ka? Kiara ndan foto me Luizin me mesazhin e veçantë

Shkruar nga Newsbomb

Moderatorja Kiara Tito mbështet nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, Luizin. Pas daljes nga shtëpia ajo ka postuar  shpesh, duke  treguar se është krenare për rrugëtimin e partnerit të saj.

Mbrëmjen e sotme, ajo ka ndarë një foto me Luizin,  shoqëruar me një mesazh të koduar i cili mesa duket është për komentet negative që ka marrë se fundmi, e ndoshta për të thënë se  lidhja e saj dhe e Luizit është më e fortë se kurrë.

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, shkruan Kiara në foton e postuar në Instastory.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese