Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Për herë të parë Rama s’shprehet dot për ndarjen nga jeta të Xhevdet Ferrit : JAM I PAFJALË, Lamtumirë XHODË

spot_img

Lajme të ngjashëm

baa108d95772474cb61f6e8f55d4ac6f

Ndarja e parakoshme nga jeta e aktorit të madh Xhevdet Ferri ka lënë të pafjalë kryeministrin Rama.

“LAMTUMIRË XHODË! S’KAM FJALË”, shkruan shkurt Rama ndërsa publikon dhe një foto të Xhevdet Ferrit, nga një prej roleve të tij. Më herët dhe kolegët e Xhevdet Ferrit kanë reaguar për ndarjen e papritur të tij nga jeta, duke thënë se ikja e tij ishte e befasishme për ta.

Edhe presidenti Ilir Meta ka reaguar pak me parë për aktorin e madh Xhevdet Ferri, duke e quajtur atë një talent me mjeshtëri të rrallë.

Më shumë

spot_img