Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Për herë të parë në 70 vjet pa Princin Philip, ditëlindja e vetmuar e Mbretëreshës, ja sa vjeç do të mbushë ajo

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditëlindje e trishtë dhe e vetmuar pa njeriun e saj të zemrës. Mbretëresha Elizabeth do të festojë 95-vjetorin e saj ndryshe nga herët e tjera, për herë të parë në shtatë dekada nuk do të ketë në krah bashkëshortin e saj Princ Philip.

Sipas Daily Mail Mbretëresha ka preferuar që mos festojë, pasi hidhërimi nga humbja e bashkëshortit të saj është tepër I madh.

albsig

Ajo ka preferuar që këtë ditë të veçantë për të ndryshe nga vitet e tjera të jetë e rrethuar nga anëtarë të stafit dhe nga 3 qentë e saj.

Princ Philip humbi jetën javën e parë dhe ditën e shtunë mes lotësh dhe trishtimit u përcoll për në banesën e fundit.

Hidhërimi që ai la pas bëri që Mbretëreshën ta shihnim si asnjëherë me parë, me lot në sy dhe të dobët duke vajtuar humbjen e bashkëshortit të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img