Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Për herë të parë Marina Vjollca pozon krah familjes së Getit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi dhe pak javë do të martohen. Çifti ditët e fundit kaluar pushime të mrekullueshme në vendet ekzotike.

Marina ka zbuluar një foto ku është e gjithë familja e Getit. Dy prindërit, Ibrahim dhe Florije Selimi,  vëllai i Getit, Liberiani dhe çifti kanë kalur një darkë të këndshme nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img