Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

Për herë të parë Arbana Osmani tregon potretin e plotë të djalit të saj (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Arbana Osmani ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës së saj private, e sidomos ekspozimit të djalit të saj Jonit.

Sot Arbana ka zgjedhur të publikojë një foto me të birin ku shihet fytyra e vogëlushit.

Në foton e publikuar nga moderatorja në Instastory, duket se Joni është rritur shumë.

 ‘Zemra ime dhe torta jonë’, ka shkruar Arbana në foton e ëmbël me djalin.

 

auto_Screenshot_51560422820.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img