Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Për herë të 5-të pronari i vendos flakën shtëpisë tek ’21 Dhjetori’ në Tiranë, ja arsyeja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c5ba86bf3c71f8122be88538f9050ac6

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen 21 Dhjetori në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se banesa është në pronësi të Spiro Jankos, i cili vuan nga probleme të shëndetit psikologjik. Janko kishte vënë flakën banesës së tij edhe 4 herë të tjera.

Zjarri ka shkaktuar dëme në banesë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Zjarrfikësja ka mbërritur nën vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img