Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Për fundjavë me të dashurën në plazh, Dj Sardi publikon foton ‘hot’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

221befbbc1e725f7f43085d9cb96e164

Dj Sardi është një prej djemve më të famshëm e më të pëlqyer nga vajzat shqiptare.

Prej kohësh, ai ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak se ka konfirmuar lidhjen me një vajzë, ende të panjohur për publikun.

Dj ka udhëtuar gjatë fundjavës në bregdet me të dashurën, ku nuk kanë munguar dhe fotot. Në një foto të postuar në Instagram duket Sardi dhe në krahë të tij e dashura. Ai i ka vendosur dorën në të pasmet e saj, por nuk ka preferuar të tregojë ende fytyrën.

Kujtojmë që Sardi disa ditë më parë e ka pranuar publikisht lidhjen, ndërsa ka thënë se është drejt fejesës me personin në fjalë.

Screenshot_4.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img