Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Për çfarë të qajë motra jote për ty”, këngëtarja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: Mos ki merak për fëmijët…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni ka humbur një nga njerëzit e saj më të dashur, kushërirën. Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë me ndjekësit këtë lajm të hidhur përmes një postimi në “Instagram”. Krah fotos së kushërirës së ndjerë Poni  në trishtim të thellë thotw se shpirti i është copëtuar nga ikja e saj në moshë  të re.

Teksa ka kujtuar të gjitha momentet e bukura me të, Poni shkruan se mos ketë merak për tre yjet që ka lënë mbrapa pasi të gjithë njerëzit e saj të dashur do të kujdesen për ta.

“Kush do me zgjoj nga kjo enderr e keqe, e tme thote se ti je me ne E bukura ime ti! Per cfare te qaj motra jote per ty , per rinine tende apo tre yje qe ke lene mbrapa . O zot i madh ma bej engjell kete lule te bukur , qe na copetoj zemren! Mos ki merak e shtrenjta ime per Elen ,Naden dhe Martinin do tu gjendemi gjithmone prane sa te mundim.

Kur te vi ne Itali une do pres te hysh si flutur , e te ulesh ne supin tim e te kendosh bashke me mua o e bukura ime. Kur erdhi motra jote te pa në spital, përpara një jave mu ca zemra nga nëj dhimbje që nuk ja uron as armikut. Motër zoti nuk më dha, por unë kisha ty dhe të gjitha kushërirat e mija si motra. A të kujtohet ty e bukura ime kur ishe  vogël dhe kishte lidhur një fjongo të kuqe u rrezove dhe thyeve krahun, dhe të gjithë të thanë mos e lidh me fjongon, po nuk ek ishte fajin fjongo po syri që shkonte tek bukuria jote o shpirti i motrës.

Po kur të thoja o motra sa e bukur je dhe duke qeshur ma ktheje, jami fis i bukur nuk kam faj. Ah sikur ta dije se çfarë na ke bërë, na i ke këputur shpirtin”, shkruan këngëtarja.

208357442 1627412244130588 1731886406109909767 n

Më shumë

spot_img
spot_img