Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Për ata që nuk e kanë vendosur ende, ja një mënyrë si të dekoroni bukur pemën e Vitit të Ri (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

6 dhjetori konsiderohet si data e duhur për të vendosur pemën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, për të krijuar kështu atmosferën festive në shtëpi, zyra apo ambiente publike.

Për të gjithë ata që nuk e kanë vendosur ende pemën, video e mësipërme ju tregon një mënyrë të thjeshtë se si të dekoroni bukur dhe pa shumë mundime bredhin tuaj. 

Më shumë
spot_img
spot_img