Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

“Për 10 vite bashkohet Shqipëria me Kosovën”, habit Alfred Cako: Albin Kurti do jetë presidenti i Shqipërisë së Madhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

0fc551fa89d7ece42e5ff520c86ba227

Alfred Cako, konspiracionisti i njohu shqiptar thotë se brenda 10 vitesh mund të ndodhe bashkimi mes Shqipërisë dhe Kosovës, ndërsa kryetari i VV, Albin Kurti do të jetë presidenti i parë i Shqipërisë së Madhe.

Ai tha në “Rrethin katror” se Iluminati e ka lënë mënjanë për momentin Kurtin që mos të marrë pjesë në zgjedhje, por do të futet në lojë më pas.

“Albini është lënë nga Iluminati pasi të shkëmbehen territoret me dhunë dhe kjo i intereson Iluminatit që të ndërpritet marrëdhënia e autostradës Beograd- Selanik. Ose me luftë ose me diplomaci do të ndodhë.  Ata po e ruajnë brenda 10-vjeçarit do të ketë një bashkim të Kosovës dhe Shqipërisë. Albin Kurti do të jetë presidenti i parë i Shqipërisë së Madhe”, tha Cako.

Më shumë

spot_img