‘Për 1 javë vodhën më shumë se 10 biçikleta në Astir’, pronari filmon hajdutin dhe e kërcënon me pamje: Kthe biçikletën ose të publikoj fytyrën për 24 orë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:15 05-07-2020 ‘Për 1 javë vodhën më shumë se 10 biçikleta në Astir’, pronari filmon hajdutin dhe e kërcënon me pamje: Kthe biçikletën ose të publikoj fytyrën për 24 orë Fotoe hajdutit e sjelle ne newsbomb nga pronari

Për një javë janë vjedhur më shumë se 10 biçikleta në Astir, bën me dije për newsbomb një nga pronarët e një prej biçikletave të vjedhura.

Ai ka siguruar videot dhe fotot e një prej hajdutëve që ka vjedhur biçikletën e tij dhe i bën thirrje të riut që e ka marrë t'ia kthejë atë, në të kundërt e kërcënon se do t’i publikojë videon me fytyrë brenda 24 orëve.

“Pershendetje neës bomb. Nqs është e mundur mund ta publikoni këtë foto dhe videon. Te bulevardi i ri në Astir, për një javë janë vjedhur më shumë se 10 biçikleta. Personi ne foto është një nga hajdutet e kapur nga kamerat e sigurisë, pas orës 2 te natës. A mund ta publikoni foton, qe ta vrasë ndërgjegjja e te sjelle biciklëtën? Në të kundërt do të publikoj foton- videon me fytyrë brenda 24 orëve në të gjitha mediet sociale shoqëruar bashkë me një denoncim në polici”, thuhet në denoncimin e bërë në newsbomb nga pronari i një biçiklete të vjedhur.

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010558128356934
array(1) { ["section"]=> string(157) "per-1-jave-vodhen-me-shume-se-10-bicikleta-ne-astir-pronari-filmon-hajdutin-dhe-e-kercenon-me-pamje-kthe-bicikleten-ose-te-publikoj-fytyren-per-24-ore-212913" }