Hapësire reklamuese

Kulture & Art

Pengu i fundit i Gent Demaliaj

Shkruar nga Newsbomb

Vokalisti i “Djemve të Detit” u përcoll dje për në banesën e fundit nga miqtë dhe të afërmit, të cilët i bënë homazhe të ndjerit, në ambjentet e RTSh-së.

Media po flet gjatë për një këngë që Genti i kishte dedikuar të atit, pak para ndarjes nga jeta dhe që s’mundi ta lançonte.

Publiku shqiptar me zor po e pret këngën e fundit të rrokerit  dhe me shumë gjasa, ai që do e këndojë është rrokeri tjetër Eugent Bushpepa.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese