Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pëllumb Pipero i gjen koronavirusit ‘ilaçin popullor’: Në pandemi, s*ksi është shërim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da77cd1fc02a5f6531353c3d119307ff

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero u kthye shpejt në një simbol të Covid-19, për mirë, pasi që nga fillimi i pandemisë ai ishte i gatshëm për këdo që të jepte shpjegime dhe këshilla lidhur me këtë virus.

Së fundmi Pipero ishte i ftuar në Top Albania Radio, ku gjatë intervistës foli shumë për COVID-19, duke shpresuar që kjo pandemi do të zhduket më shpejt nga se e kemi menduar.

Mirëpo pavarësisht ilaçeve në farmaci, ai duket se “ka gjetur” një ilaç popullor për koronavirusin. I pyetur se si ndikon marrëdhënia seksuale gjatë pandemisë, Pipero tregon se është një shërim për të gjithë të dashuruarit.

“Normalisht që kjo periudhë ka grumbulluar stres dhe shumë ankth te të gjithë ne, por marrëdhëniet seksuale ndihmojnë të çlironi negativitetin që është akumuluar brenda jush. Seksi është shërim për të gjithë të dashuruarit në këto kohë”, u shpreh ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img