Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Peleshi publikon pamje nga stërvitja në “bishën” amerikane, marrin pjesë dhe Forcat tona Detare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka publikuar pamje nga stërvitja në ujërat territoriale shqiptare në aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”. Ai bën me dije se në stërvitjen e NATO-s në detin Adriatik po marrin pjesë edhe forcat tona detare.

“Nga stërvitja e sotme e NATOS në detin Adriatik ku marrin pjesë edhe Forcat tona Detare. Kaluam disa orë me partnerët tanë të çmuar amerikanë në aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”.Krenarë për aleancën tonë në NATO dhe partneritetin strategjik me SHBA. NATO. USA”, shkruan Peleshi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img