Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Peleshi jep lajmin e hidhur, humb jetën nga Covid-19 Kapiteni i Forcave Detare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare nga koronavirusi Kapiteni i Forcave Detare Bledar Kasneci.

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi dhe Shërbimi Hidrografik kanë bërë me dije lajmin e trishtë.

“Me trishtim të thellë mësuam për ndarjen e parakohshme nga jeta të Kapitenit të Rangut III, Bledar Kasneci.

Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar, miqtë një shok të mirë e të kudogjendur, të afërmit njeriun e dashur dhe babanë shembullor. Ngushëllime familjes dhe kolegëve”, shprehet Peleshi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img