Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Pediatrja rezulton pozitive me Covid-19, mbyllet Qendra Shëndetësore në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

d09d6478bf5731bb28de0b8e0f8345d9

Një Qendër Shëndetësore në qytetin e Sarandës është mbyllur pasi një pediatre aty ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Bëhet me dije se mjekja me familjen, por dhe infermierët janë vetëkarantinuar.

Ndërkohë është bërë dhe dezinfektimi i ambienteve të qendrës shëndetësore.

Më shumë

spot_img